Witaj w Świecie perfum VIBE

Odkryj Zapachy Świata

Vibe Perfumy to Twoje okno na świat olśniewających zapachów, inspirujących podróży i niezapomnianych wspomnień. Nasza marka VIBE to hołd dla miłośników podróży, odkrywców i każdego, kto pragnie przez zapachy odkrywać niezwykłe miejsca na ziemi. Z nami każdy dzień może stać się wyjątkową podróżą do najpiękniejszych miast świata – bez wychodzenia z domu.

Nasza misja

W Vibe Perfumy wierzymy, że perfumy to więcej niż tylko zapach.

To opowieści, emocje i wspomnienia zamknięte w eleganckim flakonie.Nasze kompozycje zapachowe są inspirowane miastami, które zafascynowały nas swoją historią, kulturą i atmosferą. Pragniemy, by każdy nasz zapach był jak podróż do innego zakątka świata, budząc ciekawość i pragnienie odkrywania. Wybierając nasze odpowiedniki znanych i lubianych perfum, możesz być pewien, że otrzymujesz nie tylko produkt, ale prawdziwe doświadczenie zapachowe. Każdy flakon to podróż w świat perfum, gdzie luksus spotyka się z dostępnością.

Nasze Zapachy

Oferujemy ekskluzywne perfumy inspirowane najbardziej zniewalającymi miastami świata.

Każdy nasz zapach to unikalna kompozycja, która przeniesie Cię do wyjątkowych miejsc – od tętniących życiem metropolii po spokojne, ukryte przed światem zakątki. Nasze perfumy są stworzone dla tych, którzy cenią sobie nie tylko piękno zapachu, ale także historię i emocje, jakie za nim stoją. Każdy nasz zamiennik Twoich ulubionych perfum to owoc inspiracji, precyzji i pasji. Perfumeria VIBE to ponad 250 zapachów, ponad 250 miejsc do odkrycia!

Luksus dostępny dla każdego

W Vibe Perfumy zależy nam na tym, aby luksus był dostępny dla każdego.

Dlatego oferujemy perfumy w aż 4 rozmiarach: 15 ml, 30 ml, 50 ml i 100 ml, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od potrzeb czy budżetu. Nasze flakony, ozdobione eleganckimi nasadkami, są nie tylko źródłem wyjątkowych zapachów, ale również pięknym dodatkiem do każdego wnętrza. Inspiracji szukaliśmy w najbardziej znanych i uwielbianych zapachach na całym świecie, aby stworzyć idealnie odwzorowane odpowiedniki perfum na każdą kieszeń. Teraz luksusowy zapach markowych perfum dostępny jest u nas już od 16,95 zł

Zaangażowanie w jakość

Jakość jest dla nas priorytetem.

Nasze perfumy są wynikiem starannej selekcji składników i współpracy z najlepszymi perfumiarzami. Posiadają wszystkie obowiązkowe badania, są wytwarzane z zachowaniem wymogów standardu GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych),i nie są testowane na zwierzętach. Wprowadzane do naszych perfum esencje pochodzą z najbardziej renomowanych źródeł, tworząc bukiet zapachowy, który jest zarówno bogaty, jak i trwały. Dzięki temu gwarantujemy, że każdy flakon Vibe Perfumy zawiera w sobie esencję miejsc, które chcemy Ci pokazać, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości, a zaperfumowanie - czyli zawartość ekstraktów zapachowych wynosi aż 20%

Nasza misja

W Vibe Perfumy wierzymy, że perfumy to więcej niż tylko zapach. To opowieści, emocje i wspomnienia zamknięte w eleganckim flakonie.Nasze kompozycje zapachowe są inspirowane miastami, które zafascynowały nas swoją historią, kulturą i atmosferą. Pragniemy, by każdy nasz zapach był jak podróż do innego zakątka świata, budząc ciekawość i pragnienie odkrywania. Wybierając nasze odpowiedniki znanych i lubianych perfum, możesz być pewien, że otrzymujesz nie tylko produkt, ale prawdziwe doświadczenie zapachowe. Każdy flakon to podróż w świat perfum, gdzie luksus spotyka się z dostępnością.

Nasze Zapachy

Oferujemy ekskluzywne perfumy inspirowane najbardziej zniewalającymi miastami świata. Każdy nasz zapach to unikalna kompozycja, która przeniesie Cię do wyjątkowych miejsc – od tętniących życiem metropolii po spokojne, ukryte przed światem zakątki. Nasze perfumy są stworzone dla tych, którzy cenią sobie nie tylko piękno zapachu, ale także historię i emocje, jakie za nim stoją. Każdy nasz zamiennik Twoich ulubionych perfum to owoc inspiracji, precyzji i pasji. Perfumeria VIBE to ponad 250 zapachów, ponad 250 miejsc do odkrycia!

Luksus dostępny dla każdego

W Vibe Perfumy zależy nam na tym, aby luksus był dostępny dla każdego. Dlatego oferujemy perfumy w aż 4 rozmiarach: 15 ml, 30 ml, 50 ml i 100 ml, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od potrzeb czy budżetu. Nasze flakony, ozdobione eleganckimi nasadkami, są nie tylko źródłem wyjątkowych zapachów, ale również pięknym dodatkiem do każdego wnętrza. Inspiracji szukaliśmy w najbardziej znanych i uwielbianych zapachach na całym świecie, aby stworzyć idealnie odwzorowane odpowiedniki perfum na każdą kieszeń. Teraz luksusowy zapach markowych perfum dostępny jest u nas już od 16,95 zł

Zaangażowanie w jakość

Jakość jest dla nas priorytetem. Nasze perfumy są wynikiem starannej selekcji składników i współpracy z najlepszymi perfumiarzami. Jakość jest dla nas priorytetem. Nasze perfumy są wynikiem starannej selekcji składników i współpracy z najlepszymi perfumiarzami. Posiadają wszystkie obowiązkowe badania, są wytwarzane z zachowaniem wymogów standardu GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych),i nie są testowane na zwierzętach. Wprowadzane do naszych perfum esencje pochodzą z najbardziej renomowanych źródeł, tworząc bukiet zapachowy, który jest zarówno bogaty, jak i trwały. Dzięki temu gwarantujemy, że każdy flakon Vibe Perfumy zawiera w sobie esencję miejsc, które chcemy Ci pokazać, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości, a zaperfumowanie - czyli zawartość ekstraktów zapachowych wynosi aż 20%

Wysoki poziom obsługi naszych klientów

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego:

Gwarantujemy darmową dostawę do wszystkich zamówień już powyżej 60 zł

Chcesz otrzymać swoje zamówienie jak najszybciej?

Zamów do godz. 12:00, a dostarczymy je już następnego dnia!

Jeśli natomiast zmienisz zdanie co do wybranego zapachu lub nie spełni on Twoich oczekiwań - bez problemu je oddasz

Masz na to aż 30 dni!

Procent zaperfumowania 20%

Procent zaperfumowania 20%

Nie testowane na zwierzętach

Nie testowane na zwierzętach

Profesjonalne badania

Profesjonalne badania

Dołącz do naszej podróży

Vibe Perfumy zaprasza Cię do odkrywania świata poprzez zapachy. Każdy nasz produkt to zaproszenie do niezapomnianej podróży, która pobudza zmysły i wzbogaca doświadczenia. Odkryj naszą kolekcję zapachów damskich, męskich oraz unisex i pozwól, aby każdy dzień był nową przygodą w innym miejscu.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zapachach? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez media społecznościowe.

Telefon kontaktowy

+48 453 532 890

Adres email

sklep@vibeperfumy.pl

Adres sklepu

Vibe Perfumy
ul. Modrzejowska 99
42-500 Będzin

“Poczuj ten VIBE i ruszaj na zakupy”